MECHANIK NACZEP, SKANDYNAWIA/HOLANDIA

Współpracujemy z renomowanymi serwisami naczep w Europie i mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Tego wymagamy:

  • doświadczenie w mechanice pojazdowej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B (CE będzie dodatkowym atutem)
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą

Jeśli spełniasz powyższe warunki i chcesz się pracować w ciekawym, pełnym wyzwań zawodzie, czekamy właśnie na Ciebie!

To oferujemy:

  • długoterminowa współpraca z czołowymi warsztatami w Skandynawii lub w Holandii
  • praca na pełen etat z możliwością nadgodzin
  • zatrudnienie w oparciu o umowę lub samozatrudnienie (w zależności od kraju)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • możliwość zjazdów do domu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie
  • pomoc naszych konsultantów w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem zatrudnienia, jak i po rozpoczęciu pracy

Nie wahaj się i aplikuj, jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie – czekamy na Twoją kandydaturę!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Twoje codzienne zadania:

  • praca z naczepami (czasem również z samochodami ciężarowymi)
  • remonty podwozia/zawieszenia
  • naprawy struktury
  • usuwanie uszkodzeń burt i plandek
  • naprawy powypadkowe
  • przygotowanie do przeglądu technicznego

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310), będąca częścią duńskiej firmy Profil Match z główną siedzibą w Danii, zapewnia pracę na terenie państw północnej i zachodniej Europy. Wykorzystujemy wszystkie nieszablonowe sposoby rekrutacji, aby połączyć wiodące firmy z idealnymi kandydatami.