Kim jesteśmy?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników na terenie Polski oraz Europy.

Przekonaj się, że praca jest na wyciągnięcie ręki. Możesz nas spotkać również na ogólnopolskich i lokalnych targach pracy. Naszymi stałymi klientami są liderzy w swoich branżach, ze szczególnym uwzględnieniem rynków skandynawskich. Dzięki temu posiadamy bazę ofert pracy w sektorach:

  • motoryzacyjnym: mechanik naczep samochodów ciężarowych, mechanik samochodów osobowych i ciężarowych, lakiernik, elektromechanik, mechanik urządzeń chłodniczych
  • budowlanym: murarz, tynkarz, cieśla, zbrojarz, elektryk, brukarz, malarz, monter rusztowań, hydraulik, monter instalacji
  • stoczniowym: spawacz, ślusarz, monter, operatorzy CNC
  • personel średniego i wyższego szczebla: inżynierowie, technicy i inni

Oferujemy pracę na terenie Europy, szczególnie w krajach takich jak: Norwegia, Dania, Szwecja, Holandia oraz Finlandia.

Co nas wyróżnia?

Wszystkim pracownikom wyjeżdżającym za granicę pomagamy w organizacji podróży oraz zapewniamy zakwaterowanie, możliwie jak najbliżej miejsca pracy. Staramy się, aby wszyscy pracownicy mieli komfortowe warunki zamieszkania. Każde z wynajmowanych przez nas mieszkań wyposażone jest w kuchnię, łazienkę oraz stały i bezpłatny dostęp do Internetu.

Nasi pracownicy objęci są specjalnym ubezpieczeniem zdrowotnym, które gwarantuje im profesjonalną opiekę medyczną w razie wypadku w miejscu pracy lub w czasie podróży. Współpracujemy jedynie z uczciwymi i w pełni wypłacalnymi pracodawcami.

Zapewniamy stałą pomoc i opiekę ze strony naszych koordynatorów, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Polskojęzyczni konsultanci pomagają w załatwieniu bieżących formalności związanych z pracą i  pobytem za granicą oraz służą radą przy problemach związanych z życiem codziennym w Skandynawii.

Naszym głównym atutem jest jakość. Bardzo rzetelnie podchodzimy do każdego zadania, tak aby klient był w 100% zadowolony z naszych usług. Bardzo ważne jest dla nas bieżące informowanie zarówno klienta jak i kandydatów o postępie rekrutacji, jej statusie i końcowym rezultacie.