Kim jesteśmy?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie

 • Rekrutacji oraz selekcji pracowników na terenie Polski oraz Europy
 • Szkoleń językowych dla grup zorganizowanych
 • Doradztwa personalnego
 • Poradnictwa zawodowego

Przekonaj się, że praca jest na wyciągnięcie ręki. Możesz nas spotkać również na ogólnopolskich i lokalnych targach pracy. Naszymi stałymi klientami są liderzy w swoich branżach ze szczególnym uwzględnieniem rynków skandynawskich. Dzięki temu posiadamy bogatą bazę ofert pracy w sektorach:

 • motoryzacyjnym: mechanik naczep samochodów ciężarowych, mechanik samochodów osobowych i ciężarowych, lakiernik , elektromechanik, mechanik urządzeń chłodniczych
 • budowlanym: hydraulik, monter instalacji, murarz, tynkarz, posadzkarz, cieśla, zbrojarz, elektryk, malarz, monter rusztowań;
 • stoczniowym: spawacz, ślusarz, monter, operatorzy CNC;
 • hotelarsko-turystycznym: pokojówka, recepcjonista, kelner, kucharz, barman;
 • opiekuńczym: pielęgniarki i opiekunowie osób starszych;
 • personel średniego i wyższego szczebla: inżynierowie, programiści, technicy i inni;
 • IT: programiści, developerzy, ;

Oferujemy pracę na terenie całej Europy ze szczególnym uwzględnieniem takich krajów jak : Norwegia, Dania, Szwecja, Holandia oraz Finlandia.

Co nas wyróżnia?

Wszystkim pracownikom wyjeżdżającym za granicę pomagamy w organizacji podróży oraz zapewniamy zakwaterowanie, możliwie jak najbliżej miejsca pracy. Staramy się aby wszyscy pracownicy mieli komfortowe warunki zamieszkania. Każde z wynajmowanych przez nas mieszkań wyposażone jest w kuchnię, łazienkę oraz stały i bezpłatny dostęp do Internetu.

Nasi pracownicy objęci są specjalnym ubezpieczeniem zdrowotnym, które gwarantuje im profesjonalną opiekę medyczną w razie wypadku w miejscu pracy lub w czasie podróży. Współpracujemy jedynie z uczciwymi i w pełni wypłacalnymi pracodawcami.

Zapewniamy stała pomoc i opiekę ze strony naszych konsultantów, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Polskojęzyczni konsultanci pomogą w załatwieniu bieżących formalnościach związanych z pracą i  pobytem za granicą oraz służą radą przy problemach związanych z życiem codziennym w Skandynawii.

Naszym głównym atutem jest jakość. Bardzo rzetelnie podchodzimy do każdego zadania, tak aby klient był w 100% zadowolony z naszych usług. Bardzo ważne jest dla nas bieżące informowanie zarówno klienta jak i kandydatów o postępie rekrutacji, jej statusie i końcowym rezultacie – u nas nikt nie pozostaje bez odpowiedzi!

Szkolenia

Organizujemy również szkolenia językowe dla przedstawicieli różnych grup zawodowych. W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność współpracować ze szczecińską szkołą językową Presto w zakresie kursu z języka angielskiego dla mechaników, na którym uczestnicy zdobywali wiedzę zarówno o podstawach tego języka jak i poszerzali swoje słownictwo techniczne, bezpośrednio związane z wykonywanym zawodem.

Zapraszamy kandydatów z całej Polski do kontaktu z naszym biurem. Przyjdź bądź zadzwoń i porozmawiaj z naszym Konsultantem, zapytaj o aktualne oferty pracy!